روگین:

اولین نشان تجاری (Brand) درمان موضعی مورد تایید اداره دارو و غذای امریكا(FDA) برای رویش مجدد مو در مردان و زنان می باشد.

در آزمایشات كلینیكی، روگین مخصوص مردان كه بفرم كف(Foam) می باشد در 85% از مردان و بعد از 4 ماه استفاده مداوم و بصورت 2 بار در روز، رویش مجدد مو مشاهده گردید.

با بیش از 20 سال نتایج مثبت و با بیش از 20000 نفر در آزمایشات كلینیكی، روگین اولین توصیه متخصصان پوست و مو برای رویش مجدد مو می باشد.

روگین روند پیشرفت ریزش موی ارثی را تغییر داده و بدین ترتیب روگین از دیگر محصولات موضعی استفاده شده برای رویش مجدد مو، سبقت گرفته است. بعلاوه، روگین كف مردان به آسانی استفاده شده و بسرعت خشك می شود.

یك كشف اتفاقی:

مانند سایر كشفیات بزرگ، قدرت ماینوكسیدیل (Minoxidil) برای رویش مجدد مو بصورت اتفاقی كشف گردید. در ابتدای دهه 1980 دانشمندان كشف كردند كه استفاده از ماینوكسیدیل نشانه هایی از رویش مجدد مو را نشان می دهد. با وجود اینكه در آن زمان ماینوكسیدیل برای اهداف دیگر مورد آزمایش قرار گرفته بود.

این كشف به اولین درمان موضعی مورد تایید اداره دارو و غذای امریكا(FDA) برای رویش مجدد مو تبدیل شد. از آن زمان تا بحال، روگین این توانایی را به میلیونها نفر از افراد مختلف داده است تا ریزش موهایشان را كنترل كرده و رویش مجدد مو را دوباره تجربه كنند.

  • سال 1988: معرفی محلول روگین 2% موضعی برای استفاده مردان كه با تجویز پزشك مجاز بود.
  • سال 1992: معرفی محلول روگین 2% موضعی برای استفاده زنان كه با تجویز پزشك مجاز بود.
  • سال 1996: معرفی محلول روگین 2% موضعی برای استفاده زنان و مردان كه بدون نسخه قابل تهیه بود.
  • سال 1997: معرفی محلول روگین 5% موضعی برای استفاده مردان كه بدون نسخه قابل تهیه بود.
  • سال 2006: معرفی كف روگین 5% موضعی برای استفاده مردان كه بدون نسخه قابل تهیه بود.